ZŁOTE MEDALE DLA NASZYCH MŁODZIKÓW !
10 kwietnia 2026



10 kwietnia odbył się trzeci, finałowy turniej Okręgowej Ligi Unihokeja Młodzików. Zawody zorganizowane zostały przez Szkoła Podstawowa w Sońsku, Urząd Gminy Sońsk i Hala Sportowa w Sońsku, a honorowy patronat nad nimi objął Jarosław Muchowski Wójt Gminy Sońsk.
Klasyfikacja medalowa Okręgowej Ligi Unihokeja Młodzików:
złote medale- SP Sońsk I
srebrne medale- SP Bądkowo
brązowe medale- SP Nowe Miasto
MVP (najlepszy zawodnik ligi)- Igor Łepkowski- SP Sońsk
MVP (najlepszy zawodnik drużyny SP Sońsk I)- Kacper Konop
MVP (najlepszy zawodnik drużyny SP Sońsk II)- Kazimierz Sobieraj
SKŁAD DRUŻYNY SP SOŃSK I :
Franciszek Ostaszewski, Karol Kalinowski, Igor Łepkowski, Mikołaj Wilkowski, Bartłomiej Szerewicz, Bartłomiej Mieszkowski, Adam Leśniewski, Krzysztof Mierzejewski, Bartosz Klimański, Maciej Koryciński, Mariusz Rykaczewski, Kacper Konop.
Więcej tutaj.
Poprzedni