ZŁOTE I SREBRNE MEDALE JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIOREK MŁODSZYCH
13 kwietnia 2026



13 kwietnia odbyła się w Sońsku, trzecia finałowa runda, Okręgowej Ligi Unihokeja Juniorów młodszych. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Sońsku, Urząd Gminy Sońsk, Hala Sportowa w Sońsku, a honorowy patronat nad nimi objął Jarosław Muchowski Wójt Gminy Sońsk. Podczas oficjalnego zakończenia ligi, nagrody dla najlepszych zespołów i zawodników wręczali: Pani Dyrektor SP Sońsk Iwona Szerewicz, Pan Burmistrz Nowego Miasta Sławomir Zalewski oraz Pan Wójt Gminy Sońsk Jarosław Muchowski.
Klasyfikacja medalowa ligi:
Juniorzy młodsi:
złote medale- SP Sońsk (Jakub Falęcki, Piotr Hetmański, Bartosz Kardaszewski, Bartosz Kępka, Gabriel Mierzejewski, Paweł Przewodowski, Hubert Ptaśkiewicz, Jerzy Zabielski, Ksawery Zakrzewski).
srebrne medale- SP Nowe Miasto
brązowe medale- SP Gąsocin
MVP- najlepszy zawodnik ligi – Bartosz Kępka
MVP-najlepszy zawodnik drużyny SP Sońsk- Gabriel Mierzejewski
Juniorki młodsze:
złote medale- SP Nowe Miasto
srebrne medale- SP Sońsk (Zofia Brzezińska, Zofia Kamińska, Alicja Kruszyńska, Antonina Lewandowski, Julia Maruszewska, Alicja Orzechowska, Olga Pacek, Karina Smoługa, Alicja Wierzchowska, Anna Wojdowska, Maria Zagrodzka).
brązowe medale- SP Gąsocin
MVP-najlepsza zawodniczka ligi- Martyna Warmiak SP Nowe Miasto
MVP- najlepsza zawodniczka drużyny SP Sońsk -Zofia Brzezińska
Więcej tutaj.
Poprzedni
ZŁOTE MEDALE DLA NASZYCH MŁODZIKÓW !
Nowsze