Aktualności

Wycieczka klas II

18 maja kl.ll a i llb uczestniczyły w całodniowej wycieczce do Warszawy.
Dzieci oglądały film w kinie Helios, bawiły się w centrum zabaw Kolorado. Stolica przywitała nas piękna pogodą.