SREBRNE MEDALE DLA NASZYCH MŁODZICZEK !
9 kwietnia 2026 


SREBRNE MEDALE DLA NASZYCH MŁODZICZEK !
9 kwietnia odbył się w Hala Sportowa w Sońsku finał Okręgowej Ligi Unihokeja Młodziczek. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Sońsku oraz Urząd Gminy Sońsk, a honorowy patronat nad nimi objął Jarosław Muchowski Wójt Gminy Sońsk.
Klasyfikacja Medalowa:
złote medale – SP Nowe Miasto
srebrne medale- SP Sońsk
brązowe medale- SP Gąsocin
Najlepsza zawodniczka SP Sońsk (MVP drużyny)- Zofia Sobieraj
Najlepsza zawodniczka ligi (MVP ligi)- Zuzanna Wiśniewska SP Nowe Miasto
Skład drużyny SP Sońsk : Lena Bąk, Alicja Getka, Matylda Jabłońska, Hanna Linkowska, Karolina Ostaszewska, Alicja Raszkowska, Zuzanna Rydzewska, Zofia Sobieraj, Aniela Wilkowska.
Więcej tutaj.